Jedyny w swoim rodzaju budynek mieszkalny w samym sercu Krakowa! Doskonała lokalizacja dla
ceniących wygodę i balans pomiędzy aktywnym lifestylem a wyciszeniem. Obiekt zlokalizowany jest na
skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego i Urzędniczej.

Wygodne połączenie komunikacji miejskiej

Oaza spokoju w tętniącej życiem okolicy. Nieruchomość zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Urzędniczej, na której znajduje się doskonale skomunikowany przystanek tramwajowy i autobusowy. Najbliższy przystanek tramwajowy ,,Urzędnicza’’ znajduje się zaledwie 230 m (2 minuty pieszo) od budynku! Kursuje z niego 5 linii tramwajowych we wszystkie zakątki Krakowa

W odległości 1 przystanka tramwajowego znajduje się doskonale skomunikowany z całym miastem, a także strefami aglomeracyjnymi Plac Inwalidów. To jeden z najbardziej znanych punktów komunikacji miejskiej w Krakowie, z którego kursuje 5 linii tramwajowych oraz 8 autobusowych.

Zielona okolica

Aktywny wypoczynek po pracy

Przyjemne skwerki znajdujące się blisko obiektu oferują liczne możliwości spędzania czasu wolnego. Piknik w parku Jordana, czy jogging wokół błoni to tylko jedne z możliwości oferowanych przez okolicę KW51. Najbliższy plac zabaw i siłownia na świeżym powietrzu znajdują się w odległości kilkudziesięciu metrów, tuż obok Młynówki Królewskiej.

Trasy
spacerowo-rowerowe

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się Młynówka Królewska, czyli aż 4,5 km zielonych tras dla pieszych i rowerzystów. Okolica KW51 sprzyja aktywnemu wypoczynkowi po pracy.

Spacerem
na Stare Miasto

Budynek znajduje się jedynie 2 km do Rynku.

Miejsca pracy
i uczelnie tuż o krok

Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu ważnych punktów na mapie Krakowa. To idealne miejsce dla młodych, aktywnych osób, które poszukują lokalizacji blisko centrum miasta z dobrym dojazdem do pracy. Budynek mieszkalny KW51 znajduje się w bliskiej odległości od biurowców przy ul. Armii Krajowej, wydziałów szkół wyższych oraz Akademii Górniczo-Hutniczej. Uniwersytet Jagielloński jest oddalony zaledwie o 1,9 km.

Duży wybór
przedszkoli i szkół

Budynek stanowi także atrakcyjną lokalizację dla rodzin z dziećmi. W dzielnicy Krowodrza znajduje się aż 16 publicznych i 21 niepublicznych przedszkoli, a także szkoły podstawowe i licea. Okolica oferuje place zabaw i zielone tereny, z których można skorzystać w ramach aktywnego spędzania czasu.

Dobry dojazd
do galerii handlowych

Jedynie 2,2 km dzieli budynek od zlokalizowanej w centrum miasta Galerii Krakowskiej. Z łatwością można dostać się do niej rowerem, pieszo lub komunikacją miejską (5 przystanków tramwajowych). KW51 jest dobrze skomunikowany także z Galerią Bronowice i sklepem IKEA (4 km) położonymi w sąsiedniej dzielnicy Azory.

Wygodne
codzienne zakupy

W bliskiej odległości od budynku KW51 dostępne są liczne sklepy spożywcze (m.in. Żabka, Lewiatan), dzięki którym codzienne, podstawowe zakupy zrobisz po drodze do domu. 400 m od budynku znajduje się także drogeria Rossmann oraz apteka ZIKO (300 m).

Biuro
sprzedaży

Skontaktuj się z nami

Poznaj swój nowy dom