Jesteśmy DES.
Patrzymy w przyszłość, nie zapominając o przeszłości

Od 1981 roku specjalizujemy się w pracach budowlano-konserwatorskich. Za naszym doświadczeniem stoi ponad 360 zrealizowanych z sukcesem projektów.

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksowe remonty i adaptacje obiektów zabytkowych w pełnym zakresie: od prac konstrukcyjno - budowlanych poprzez prace budowlane zewnętrzne, prace konserwatorskie, po prace związane z adaptacją i wykończeniem wnętrz. Do Naszych specjalności należy zaliczyć remonty elewacji tynkowych, remonty elewacji ceglanych remonty dachów oraz wykonanie izolacji pionowych i poziomych, konserwację budownictwa drewnianego, renowację.

Różnorodne umiejętności i specjalizacje, które posiadają zatrudnione osoby sprawiają, że gwarantujemy najwyższy poziom naszych usług.

385

zrealizowanych
projektów

187

zmodernizowanych
budynków

39

lat doświadczenia
w branży

132

zatrudnionych
specjalistów

Historia

Firma budowlano – konserwatorska „DES” powstała w 1981 roku przy Gminnej Spółdzielni w Michałowicach. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w pracach budowlano -konserwatorskich w województwach Małopolskim i Śląskim. Założyciel firmy
Henryk Dowgier dba by o zabytki troszczył się zespół wykwalifikowanych pracowników.

Za zasługi na rzecz ratowania zabytków polskiej kultury, założyciel został wyróżniony przez prezydenta RP Orderem Odrodzenia Polski.

Biuro
sprzedaży

Skontaktuj się z nami

Poznaj swój nowy dom